O nas

Od 2008 roku prowadzimy regularne zajęcia z jogi dla dzieci w Krakowie w trzech grupach wiekowych (4-6 lat, 7-10 lat, 11-14 lat) dla młodzieży (15-18 lat) i osób dorosłych.

Zajęcia w joga4kids łączą ćwiczenia fizyczne z elementami edukacji i socjalizacji grupowej dzieci. Nasze doświadczenie w nauczaniu pokazuje, że praktykowanie jogi przez dzieci wzmacnia i wspiera indywidualny rozwój, uczy pozytywnego nastawienia do świata, pozwala rozładować blokady i napięcia, złę humory, nastroje, zachować sprawność, kształtuje umiejętność koncentracji oraz zdolność percepcji społecznej.

Dla dzieci joga staje się radosną zabawą lub specyficzną formą terapii i profilaktyki.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, certyfikowanych nauczycieli, o długoletnim stażu w praktyce jogi. W nauczaniu – w zależności od wieku dzieci – wykorzystujemy elementy jogi dynamicznej według tradycji Krischnamacaryi i Pattabi Joisa oraz jogi według tradycji  BKS Iyengara.

Na zajęciach korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Współpracujemy z psychologiem, pedagogiem i terapeutą.

Zapraszamy do współpracy przedszkola oraz szkoły z Krakowa i okolic. We współpracy z Wami możemy przygotować ofertę dostosowaną do misji i potrzeb danej placówki. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

~ Nauczyciele